Fantastic Five: April


April is coming to its end so it's time for monthly favourites! I bought quite a lot (ok not quite) of things this month and I love all of them (thanks God).


 The first new thing and one of my favourites is the NUXE Gentle Toning Lotion with rose petals. I knew I'm gonna love it from the first time I put it on my face. It's made for dry and sensitive skin, the smell is amazing, it leaves the skin clean and fresh and I can absolutely see the benefits. My skin is brighter and without any skin problems. I use it after taking of my makeup with cleanser or cleansing balm to finish up the cleansing and I can't say a wrong word about it. Next we have Bourjois Healthy Mix Serum - well known product, right. I wanted to try it for the longest time because the hype is real. Sadly you can't get your hands on it that easily in the Czech Republic but this month I finally got it and I'm more than happy. It has a light to medium coverage which I love, it has a dewy finish and smells really nice as well. I got it in the shade 52 Vanilla and it's a perfect match. Another makeup love is the Stila Stay All Day Waterproof Liquid Eye Liner in Intense Black. I was on a hunt for a perfect liquid liner and I think my hunt is finally over - this one is amazing! I love the tip which is so thin that your winged liner will be just perfect. It also stays on all day as the name says (14 hours at work without a change). Last from my makeup related stuff is the bareMinerals Duo in The Epiphany which I wrote about in a separate post so you can read more about it in here. And the last thing and my random favourites? My Nike Roshe Runs. I got them in Black/White/Glacier and I wear them with everything from dresses to skinny jeans, they're just perfect. (You can see them here.)

So those were my April favourites, I can't belive it's almost May!
what did you love this month?

____________________________________________________

CZ
Jelikož se květen kvapem blíží, ukážu Vám dnes své oblíbence za měsíc duben. Popravdě jsem si toho tenhle měsíc koupila vážně hodně a snad všechny je miluju, ale i tak jsem se snažila vybrat jen tu nej nej pětku. Jako první tu mám NUXE Gentle Toning Lotion. Ten jsem si zamilovala od první chvíle, kdy jsem ho vyzkoušela. Voní po růžích, krásně dočistí pleť a osvěží. Většina tonik mou pleť vysušuje, ale toto je vyrobeno speciálně pro tu suchou a citlivou, takže pro mě ideální. Přesouváme se ke kosmetice a jako první Bourjois Healthy Mix Serum , ten se v Česku nedá sehnat úplně jednoduše, ale pokud na něj někde narazíte, určitě neváhejte. Krytí je lehké až střední což mi absolutně vyhovuje a zanechává dewy finish, ideální na jaro/léto. Další z produktů, které jsou 'vyhypované' právem. (Já objednávala na parfums.cz za cca 200Kč.) Jako další novinku do mé sbírky tu mám Stila Stay All Day Waterproof Liquid Eye Liner v barvě Intense Black. Další spontánní nákup díky Essiebutton hmm. A zase nelituju! Tyhle linky v tužce dělají přesně to co mají - vydrží celý den (vyzkoušeno během 14 hodin v práci). Hrot je uzoučký, takže winged liner s ním vypadá skvěle a jde vážně jednoduše. Myslím, že můj hon na perfektní linky skončil. Jako poslední z kosmetických oblíbenců si připomeneme oční stíny bareMinerals v odstínu The Epiphany o kterých jsem mluvila tady. A jaký byl můj největší non beauty oblíbenec? Moje Nike Roshe Runs! Mám je od začátku měsíce a od té doby jsem je skoro nesundala. Nosím je k šatům, kraťasům, skinny džínám, hodí se prostě ke všemu. (Vidět je můžete tady.)

nechce se mi ani věřit, že už je skoro květen (a taky skoro zkouškové, uff)
a co jste tenhle měsíc milovali vy?

2 komentáře

 1. nojoo, květen, maturitka, paráááda..ale zase po maturitě se vrátim k blogování, tak to je aspoň pozitivní vyhlídka trošku :D
  já jsem tenhle měsíc blázen do lip butter od Astoru v odstínu Feeling feline a dneska jsem znova vytahla makeup Affinimatte od Maybelline a zjistila jsem (znovu), že je vlastně fakt dobrej!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. maturitu budeš mít za sebou ani nemrkneš a pak dloouhé prázniny! držím palce))

   Vymazat

© HI LYCHEE

This site uses cookies from Google to deliver its services - Click here for information.

Professional Blog Designs by pipdig