Overview: MAC Future Forward


There's
There's just something about those MAC limited editions. Even though I tend to prefer their permanent range mainly because I'm all about base products, things like Fix+ or Strobe Cream, from time to time I get really excited about their limited edition stuff. This time if was the Future Forward Collection that caught my eyes. Minimalistic packaging, loads of neutral and glowy tones. All I love basically. 


If you're a fan of eyeshadows you have to give this Mineralize Quad in Full Orbit* a go. It's the perfect everyday taupe palette with one light base shade and three darker coming from almost silver to dark taupe-y brown. The formula is really smooth, they all have kind of like a satin but almost metallic sheen to it and overall I think this is a fab palette. Next are lip products. I got two - the Mineralize Lipstick in Cybernaut* and Lipgloss in Telegenius.* The lipstick is the perfect pink-ish nude for all of my pale girls. Seriously, it's just right. And with a creamy comfortable formula you can't really go wrong. I like to top it with the gloss just a bit to give it even more of that lustre finish. Dreamy. Lastly there are the Lustre Drops. I wanted to try these for AGES! The shade Pink Rebel*(light pink with golden sheen) works as something between a highlighter and a blush on my skintone (on darker it would look amazing as a classic highlighter). The consistency is water-y and is best applied with a stippling brush from my experience. Overall I'm pretty chuffed with this collection and I can't recommend those products enough! 

What do you think about this collection and what is your oppinion on MAC collections in general?
xx LindaCZ
Na těch MAC limitkách prostě něco je. I když jsem osobně spíš zastáncem jejich stálé řady, především proto, že mám ráda 'base produkty' jako Cream Color Base nebo věci jako Fix+ a Strobe Cream, občas mě nějaká jejich limitka prostě dostane. Tentokrát se to stalo s kolekcí Future Forward, ve které najdete spoustu neutrálních (a to třeba i šedých - ano, šedá rtěnka) odstínů a spoustu lesku. Takže přesně to, co mám ráda. 

Měla jsem tentokrát neskutečné štěstí na odstíny a z MAC mi poslali přesně to, co bych si sama vybrala. Pokud jste, stejně jako já, milovníky taupe odstínů (článek o tom třeba tady), musíte se podívat na Mineralize Quad v odstínu Full Orbit*. Najdete v ní jeden nude světlý odstín, ostatní tři jsou tmavší, od téměř stříbrné, do hnědo-taupe tmavé. Všechny stíny mají nádherný sheen a ve větší vrstvě vypadají skoro až metalicky. Jako další v kolekci najdete několik rtěnek a lesků na rty (právě také zmíněnou šedou rtěnku a šedý lesk). Rtěnka v odstínu Cybernaut* je naprosto ideální, pokud jste bledule jako já. Nude krémovka, ideální na každodenní nošení, právě i díky své vysoké hydrataci. Je to narůžovělá nude barva a v kombinaci s leskem Telegenius* vypadá skvěle. Posledním produktem, který jsem z kolekce dostala jsou Lustre Drops. Ty jsem chtěla vyzkoušet už věky! Odstín Pink Rebel* je (pokud se nepletu) ze stálé nabídky a na mém tónu pleti funguje spíš jako něco mezi rozjasňovačem a tvářenkou, i tak jsem ale nadšená z toho, jak skvěle se s tímto tekutým produktem pracuje. Nejlepší je rozhodně zapracování menším stippling štětem. Celkově musím říci, že mě žádná z MAC kolekcí dlouho tak nezaujala a pokud máte rádi nude líčení, rozhodně se na ni taky zajděte kouknout! 

Jak se vám tahle kolekce líbí? A jaký máte na MAC limitky názor obecně?
xx Linda 
5 komentářů

 1. Tahle kolekce má vážně nádherný spektrum barev :) K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Má! Rozhodně je skvěle nositelná, což mi vyhovuje :)

   Vymazat
 2. Mac som mala rada, kým nezačali testovať na zvieratách... Odvtedy ho nepoužívam.

  Lifestyle & beauty by Daniela

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono je to s MACem trochu složitější, oni sami netestují, ale testuje se v zemích, jako je třeba Čína. Víc informací je třeba tady: http://www.maccosmetics.com/animaltesting nebo tady:http://www.crueltyfreekitty.com/does-mac-test-on-animals/ :)

   Vymazat
 3. Tak tieto neutrálne farby môžem aj ja. :)
  Victoria's secrets

  OdpovědětVymazat

© HI LYCHEE

This site uses cookies from Google to deliver its services - Click here for information.

Professional Blog Designs by pipdig