New Lip Products Launches

My relationship with lipsticks goes way waaay back. I was wearing a lipstick even when I wasn't really sure what this whole makeup thing is about (oh, I remember you very well Topshop Infrared). I just always had this thing with lipsticks. And even though I since then grown in the beauty department knowledge I still get excited with every new lipstick launch. And what a better way to show you my favorites! So are you ready for a real lipstick heaven?
//
CZ
Jestli jsem si nějaký kosmetický kousek oblíbila jako první, byla to určitě rtěnka. Vlastně jsem rtěnky milovala, i když jsem ještě vůbec netušila, o čem tenhle "svět krásy" vůbec je (a asi nikdy nezapomenu na Topshop Infared). I když jsem od té doby zjistila, jak většina kosmetických věcí funguje, nové produkty na rty jsou jednou z věcí, která mě snad nikdy neomrzí. A dnes vám ukážu čtyři nové launche, ze kterých jsem nadšená!


First up we have Make Up For Ever with their very exciting Artist Rouge* launch. I was lucky enough to be gifted ALL of the shades (here's a proof haha) and I'll tell you something - it's pretty hard to choose from so many. There are two finishes - Cream & Matte and they're both fabulous. Both are comfortable to wear and those shades! Recommend if you're a makeup artist or want something fun!
// 
CZ
Jako první tu máme Make Up For Ever a jejich nové Artist Rouge*. Z MUFE byli tak neskutečně hodní a poslali mi VŠECHNY odstíny (hele!) a řeknu vám, není to med si vybrat z tolika odstínů. V řadě jsou dva finiše - krémový a matný a oba jsou naprosto skvělé - příjemné a dlouhotrvající, jen záleží na tom, jaký finiš preferujete. Tuhle řadu můžu rozhodně doporučit, pokud jste makeup artist nebo sháníte zábavné a neokoukané odstíny!
Next up is MAC with the Liptensity* line (man, do I love the name!). As you could probably tell they're super intense and wear beautifully. The finish is satin-ish and nicely hydrating which is a huge plus. Overall I'm drown to all the shades I was given which rarely happens to be honest. Again - loads of shades to choose from and a way to go if you're a MAC fan!
//
CZ
Jako další se podíváme na MAC. Ten nedávno představil novou řadu Liptensity (taky vás tak moc baví ten název?) a jak by se dalo očekávat, tyto rtěnky jsou vážně intenzivní a všechny vypadají skvěle. Mají saténový finiš a jsou krásně hydratační, což je velké plus. Musím říci, že jsem si zamilovala všechny odstíny, které jsem dostala, což se moc často nestává. V řadě je zase spousta zábavných odstínů, takže si každý najde své!

Of  course I have to include NARS! They recently came out with the new Velvet Lip Glide* formula which is basically a liquid lipstick that is not matte. If you're not a fan of the drying feeling that some of the matte liquid lipsticks bring then this is your jam. They're super comfortable and velvety as the name would suggest and they just look like a really nice creamy lipstick that dries into a satin finish after a while. The longevity is not as strong as with the matte ones but in my eyes that's not a huge deal as it's super easy to re-apply. 
//
CZ
Samozřejmě se tady musel objevit i NARS. Má nejoblíbenější značka před časem přivedla na svět formulaci s názvem Velvet Lip Glide* a jedná se v podstatě o tekutou rtěnku. Pokud jsou na vás teď tolik populární matné tekuté rtěnky příliš vysušující, tohle je něco pro vás. Rtěnka má krémovou konzistenci, která po chvíli zaschne do saténového finiše a je na rtech neskutečně příjemná. Jak by se dalo předpokládat, výdrž není tak vysoká, ale díky jednoduchému vrstvení při opakované aplikaci to není žádný velký problém. A ten obal!


Lastly there's another new launch from Clinique. I already wrote a post on their "classic" matte lipsticks here so if you haven't read that rave you should take a look. This one (Pop Liquid Matte*) is on the other hand a matte liquid lipstick and it dries down to a more matte finish than the NARS number. However, it's still not that super dry finish and it's nice and comfortable on the lips. I really feel like the selection of shades here is spot on - there's just something for everyone!
//
CZ
Jako poslední se znovu koukneme na matnou řadu od Clinique. O těch "klasických" rtěnkách jsem vám psala tady, druhý launch (Pop Liquid Matte*) je ovšem její tekutá verze a stejně jako u NARS nečekejte žádný pocit vysušených rtů. I když je takhle výrazně matnější, než verze NARS, pořád jsou rtěnky krásně příjemné a jejich nošení téměř necítíte. Co se mi na této řade obzvlášť líbí, je selekce odstínů - ideální, ne až tak velká řada, ze které si vybere každý!


Which one of these caught your eyes the most? Is there another lip launch you're loving?
//
Jaká nová rtěnka vás zaujal nejvíc? Je tu nějaký jiný launch, který musím vyzkoušet?
xx Linda

3 komentáře

 1. Ach, ty MUFE rtěnky, to je dokonalost! Miluju MUFE, a tyhle rtěnky musí být vážně skvělé, navíc tolik skvělých odstínů. Hodně mě lákají i Liptensity, určitě si minimálně jednu musím koupit :)

  OdpovědětVymazat
 2. Gorgeous! Have heard amazing things about all of these formulas. The MAC Liptensity lipsticks look soo good - especially the nude colours! I also love the vast range of MUFE shades!

  Tasha // shiwashiful.

  OdpovědětVymazat
 3. Super článek! Ty MAC rtěnky jsou boží, jako vždy..:)

  OdpovědětVymazat

© HI LYCHEE

This site uses cookies from Google to deliver its services - Click here for information.

Professional Blog Designs by pipdig