#lulingoestobene Photo Diary + Vlog

If you're an Instagram follower of @hilychee you may noticed we went on an amazing road trip to Netherlands, Belgium and France few weeks ago. It was honestly amazing, we camped and traveled a lot, explored many cities (such as Bruges, Brussels, Lille, The Hague, Amsterdam etc.) and had SO MUCH FUN! It was my second time in Bene(without lux) and I fell in love again. Here are some of my fave pics from our trip! Enjoy!

Have you ever been to Benelux? Which is your favourite holiday spot?
CZ
Pokud sledujete můj profil na Instagramu (@hilychee), asi jste si všimli, že jsme se před pár týdny vydali na road trip do Holanska, Belgie a Francie. Bylo to vážně skvělé, celý výlet jsme stanovali (nebo spali v autě haha), poznali jsme spoustu krásných míst a měst (jako třeba Bruggy, Lille, Amsterdam, Brusel, Haag a tak dále), a i když byl celý výlet dost vyčerpávající, neskutečně jsme si to užili! Dnes vám ukážu pár fotek a taky krátký vlog, který jsem pro vás natočila!

Byli jste někdy v Beneluxu? Na jaké místo rádi jezdíte? 

6 komentářů

 1. Dokonalé fotografie, muselo to být úžasné. Já se na Road Trip po pár evropských zemí chystám v létě.

  Natálie
  www.natalieholz.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju Natálie! Já bych ještě moc chtěla do Švédska, ale lokace, ve kterých jsme byli teď můžu s klidným srdcem doporučit! :)

   Vymazat
 2. Já navštívila pouze Bruggy, ale už je to docela dávno. Strašně ráda bych se ale podívala do Amsterdamu a Bruselu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amster je moje srdcovka, neskutečně krásné místo! Brusel mě tolik neokouzlil, ale je to možná mou cestovní rozmazleností haha :D

   Vymazat
 3. Nádherné fotky ještě hezčí vlog :) !
  Jste moc sympatický :D !

  OdpovědětVymazat

© HI LYCHEE

This site uses cookies from Google to deliver its services - Click here for information.

Professional Blog Designs by pipdig